Wild Rift Vahşi Çekirdek Hilesi

Hile Durumu: Aktif


Toplam Kullanıcı Sayısı: +7.9k

UYARI : Her hesaba günde maximum 1 gönderim yapılır. Hile durumu aktif olduğu halde gönderim gerçekleşmiyorsa bir gün sonra doğrulama adımlarını yerine getirerek tekrar deneyin.

-

VAHŞİ ÇEKİRDEK

2000
Maximum
20% 
+
Bekleniyor...
recaptcha verification

1- Youtube Kanalına Abone Ol

2- Instagram Hesabını Takip Et

3- Siteye Giriş ve Reklam Onayını Tamamla

Kullanıcı Adı:
Seçilen Giriş Yöntemi:
Vahşi Çekirdek:

0
Toplam Gönderim Yapılan Hesap Sayısı:

+999
1% 

Wild Rift Vahşi Çekirdek Hilesi Nedir?

Tüm Wild Rift severlerin bildiği üzere oyunda birbirinden özel ve farklı kostümlere, totem görünümlerine, şampiyonlara ve simgelere sahip olmak için oyuna para yatırmanız gerekmekte. Peki sitemiz sayesinde ücretsiz bir şekilde hesabınıza binlerce bedava vahşi çekirdek yükleyebileceğinizi söylesek? Kulağa inanılmaz geliyor evet ama Wild Rift Vahşi Çekirdek Hilesi ile artık bu mümkün. Wild Rift Hileleri için sizinde bildiğiniz üzere çalışanına pek rastlamak mümkün değil diyebiliriz fakat sitemiz aranan kan olarak buna da çözüm bulmuştur. Mobil Hilem sitemiz Wild Rift açıklarından faydalanarak özel yazılım olarak hazırladığı, oyun içinde çalışan Vahşi Çekirdek hilesini geliştirmiştir. mobilhilem.net sitemiz sizden hesabınızın şifresini istemeden %100 güvenli ve ücretsiz bir şekilde kullanıcı adıyla vahşi çekirdek gönderimini yapar.

Wild Rift Vahşi Çekirdek Hilesinde Ban Riski Var Mı?

Sitemizin en yukarısında hilenin durumu yazmaktadır. Hile durumu aktif gözüküyorken hiç bir ban riski olmamaktadır. Vahşi Çekirdek hilesini yaparken hile durumunu kontrol ederek hileyi yaptığınız taktirde ban riskiyle karşılaşmazsınız. Kullanıcılarımız sorun yaşamasın diye hile, geliştirici ekibimiz tarafından yapılan otomasyon sayesinde her dakika güncellik kontrolünden geçerek güncelliğini korumaktadır. Kısaca Mobil Hilem sitemizde hiç bir ban riski yoktur. Bunun garantisini mobilhilem.net olarak kullanıcılarımıza veriyoruz.Wild Rift Vahşi Çekirdek Hilesi Sınırsız Gönderim Yapar Mı?

Hilemiz ne yazık ki tek seferde sınırsız gönderim yapmamaktadır. Fakat günde bir kez olmak şartıyla günlük belli bir miktar gönderim yapabilirsiniz. Sunucunun yoğun olduğu saatlerde gönderim yapmayabileceği için eğer gönderim gerçekleşmezse yine aynı şekilde bir gün sonra tekrar vahşi çekirdek gönderim işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

DOĞRULAMA ADIMLARI

Wild Rift Vahşi Çekirdek Hilesi Nasıl Çalışır?

1- Gönderim yapacağınız vahşi çekirdek miktarını seçin, gönder butonuna tıklayın.

2- Gönderim yapacağınız hesabın kullanıcı adını girin ve giriş yönteminizi seçin.

3- Doğrulama Adımlarını EKSİKSİZ bir şekilde tamamlayın.

UYARI: Doğrulama adımları IP adresi üzerinden kontrol edilmektedir, adımları eksik yada yanlış şekilde yaparsanız gönderim başarısız olacaktır.

Doğrulama Adımları Nasıl Tamamlanır?

YOUTUBE ABONE OLMA ADIMI

1- Youtube hesabınıza giriş yapmadıysanız giriş yapın.

2- Giriş yaptıktan sonra yukarıdaki YouTube ikonuna tıkayarak kanala abone olun.

INSTAGRAM TAKİP ADIMI

1- Instagram hesabınıza giriş yapmadıysanız giriş yapın.

2- Giriş yaptıktan sonra Instagram ikonuna tıklayarak Instagram sayfasını takip edin.

SİTEYE GİRİŞ VE REKLAM ONAYI ADIMI

Google ikonuna tıklayarak karşınıza çıkan ilk siteye giriş yapın. Siteye giriş yaptıktan sonra hilenin giriş yaptığınızı anlayabilmesi için sitede en az 2 dakika bekleyin ve konular arasında gezinin. Ardından gezinme tamamandıktan sonra reklam onayını tamamlayın. Reklam sayfasında da 15-20 saniye gezindikten sonra doğrulama tamamlanmış oluyor.

VİDEOLU ANLATIM

Wild Rift Mavi Öz Hilesi

© 2021 • Mobil Hilem • Ücretsiz Hileli Uygulama Geliştirme Platformu • iOS & Android