LOL Turuncu Öz ve Mavi Öz Hilesi

Hile Durumu: Aktif


Toplam Kullanıcı Sayısı: +12.4k

UYARI : Her hesaba günde maximum 1 gönderim yapılır. Hile durumu aktif olduğu halde gönderim gerçekleşmiyorsa bir gün sonra doğrulama adımlarını yerine getirerek tekrar deneyin.

-

TURUNCU ÖZ

2000
Maximum
20% 
+
-

MAVİ ÖZ

10000
Maximum
20% 
+
Bekleniyor...
recaptcha verification

1- Youtube Kanalına Abone Ol

2- Instagram Hesabını Takip Et

3- Siteye Giriş ve Reklam Onayını Tamamla

Kullanıcı Adı:
Seçilen Sunucu:
TURUNCU ÖZ:

0
MAVİ ÖZ:

0
1% 

LOL Turuncu ve Mavi Öz Hilesi Nedir?

Tüm League of Legends severlerin bildiği üzere oyunda birbirinden güzel kostümlere, totem görünümlerine, simgelere ve oyuniçi ifadelere sahip olmak için oyuna para yatırmanız gerekmekte. Peki sitemiz sayesinde ücretsiz bir şekilde hesabınıza binlerce bedava turuncu ve mavi öz yükleyebileceğinizi söylesek? Kulağa inanılmaz geliyor evet ama LOL Turuncu ve Mavi Öz Hilesi ile artık bu mümkün. LOL Hileleri için sizinde bildiğiniz üzere çalışanına pek rastlamak mümkün değil diyebiliriz fakat sitemiz aranan kan olarak buna da çözüm bulmuştur. Mobil Hilem sitemiz LOL açıklarından faydalanarak özel yazılım olarak hazırladığı, oyun içinde çalışan turuncu ve mavi öz hilesini geliştirmiştir. mobilhilem.net sitemiz sizden hesabınızın şifresini istemeden %100 güvenli ve ücretsiz bir şekilde kullanıcı adıyla turuncu ve mavi öz gönderimini yapar.

LOL Turuncu ve Mavi Öz Hilesinde Ban Riski Var Mı?

Sitemizin en yukarısında hilenin durumu yazmaktadır. Hile durumu aktif gözüküyorken hiç bir ban riski olmamaktadır. Turuncu ve mavi öz hilesini yaparken hile durumunu kontrol ederek hileyi yaptığınız taktirde ban riskiyle karşılaşmazsınız. Kullanıcılarımız sorun yaşamasın diye hile, geliştirici ekibimiz tarafından yapılan otomasyon sayesinde her dakika güncellik kontrolünden geçerek güncelliğini korumaktadır. Kısaca Mobil Hilem sitemizde hiç bir ban riski yoktur. Bunun garantisini mobilhilem.net olarak kullanıcılarımıza veriyoruz.LOL Turuncu ve Mavi Öz Hilesi Sınırsız Gönderim Yapar Mı?

Hilemiz ne yazık ki tek seferde sınırsız gönderim yapmamaktadır. Fakat günde bir kez olmak şartıyla günlük belli bir miktar gönderim yapabilirsiniz. Sunucunun yoğun olduğu saatlerde gönderim yapmayabileceği için eğer gönderim gerçekleşmezse yine aynı şekilde bir gün sonra tekrar öz gönderim işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

DOĞRULAMA ADIMLARI

LOL Turuncu ve Mavi Öz Hilesi Nasıl Çalışır?

1- Gönderim yapacağınız turuncu ve mavi öz miktarını seçin, gönder butonuna tıklayın.

2- Gönderim yapacağınız hesabın kullanıcı adını girin ve göndermek istediğiniz sunucuyu seçin.

3- Doğrulama Adımlarını EKSİKSİZ bir şekilde tamamlayın.

UYARI: Doğrulama adımları IP adresi üzerinden kontrol edilmektedir, adımları eksik yada yanlış şekilde yaparsanız gönderim başarısız olacaktır.

Doğrulama Adımları Nasıl Tamamlanır?

YOUTUBE ABONE OLMA ADIMI

1- Youtube hesabınıza giriş yapmadıysanız giriş yapın.

2- Giriş yaptıktan sonra yukarıdaki YouTube ikonuna tıkayarak kanala abone olun.

INSTAGRAM TAKİP ADIMI

1- Instagram hesabınıza giriş yapmadıysanız giriş yapın.

2- Giriş yaptıktan sonra Instagram ikonuna tıklayarak Instagram sayfasını takip edin.

SİTEYE GİRİŞ VE REKLAM ONAYI ADIMI

Google ikonuna tıklayarak karşınıza çıkan ilk siteye giriş yapın. Siteye giriş yaptıktan sonra hilenin giriş yaptığınızı anlayabilmesi için sitede en az 2 dakika bekleyin ve konular arasında gezinin. Ardından gezinme tamamandıktan sonra reklam onayını tamamlayın. Reklam sayfasında da 15-20 saniye gezindikten sonra doğrulama tamamlanmış oluyor.

VİDEOLU ANLATIM

LOL RP Hilesi

© 2021 • Mobil Hilem • Ücretsiz Hileli Uygulama Geliştirme Platformu • iOS & Android