Tinder Gold Hesap Hilesi

Gönderim Durumu: Aktif


Toplam Gönderilmiş Kullanıcı Sayısı: +9.7k

UYARI : Her telefon numarasına 1 gönderim yapılır. Gönderim durumu aktif olduğu halde gönderim gerçekleşmiyorsa bir gün sonra doğrulama adımlarını yerine getirerek tekrar deneyin.

-

ABONELİK SÜRESİ:

3
Maximum
25% 
+
Bekleniyor...
recaptcha verification

1- Youtube Kanalına Abone Ol

2- Instagram Hesabını Takip Et

3- Siteye Giriş ve Reklam Onayını Tamamla

Telefon Numarası:
Giriş Yöntemi:
Abonelik Süresi:

0
Toplam Gönderilen Kullanıcı Sayısı:

+999
1% 

Tinder Gold Hesap Hilesi Nedir?

Tinder konumlu sohbet uygulaması, son dönemlerin en çok kullanılan ve en çok dikkatleri üstüne toplayan arkadaşlık uygulamaları arasında yer alıyor. Dünyanın her yerinden yeni arkadaşlıklar kurmak isteyenler çoğunluklu olarak Tinder uygulamasını kullanıyorlar. Böyle olunca Tinder, Türkiye'de de yoğun ilgi görmekte. Fakat herkesin bildiği üzere bu uygulamada daha kaliteli eşleşmeler yapmak için, daha çok insanı kaydırıp daha çok eşleşme sağlayabilmek için uygulama içi özellikler satın almak gerekmekte. Peki sitemizin yaptığımız yazılım sayesinde ücretsiz bir şekilde sizin hesabınıza gold üyelik tanımladığını söylesek? Kulağa inanılmaz geliyor evet ama Tinder Gold Hesap Hilesi ile artık bu mümkün. Tinder Gold Hileleri için sizinde bildiğiniz üzere çalışanına pek rastlamak mümkün değil diyebiliriz fakat sitemiz aranan kan olarak buna da çözüm bulmuştur. Mobil Hilem sitemiz Tinder güvenlik açıklarından faydalanarak bu özel yazılımı geliştirmiştir. mobilhilem.net sitemiz sizden şifrenizi istemeden %100 güvenli ve ücretsiz bir şekilde hesabınıza gold üyelik tanımlaması yapar.

Tinder Gold Hesap Hilesinde Ban Riski Var Mı?

Sitemizin en yukarısında gönderim durumu yazmaktadır. Gönderim durumu aktif gözüküyorken hiç bir ban riski bulunmamaktadır. Gold gönderimini yaparken gönderim durumunu kontrol ederek yazılımı çalıştırdığınız takdirde ban riskiyle karşılaşmazsınız. Kullanıcılarımız sorun yaşamasın diye hile, geliştirici ekibimiz tarafından yapılan otomasyon sayesinde her dakika güncellik kontrolünden geçerek güncelliğini korumaktadır. Kısaca Mobil Hilem sitemizde hiç bir ban riski yoktur. Bunun garantisini mobilhilem.net olarak kullanıcılarımıza veriyoruz.Tinder Gold Hesap Hilesi Sınırsız Hesaba Üyelik Tanımlar Mı?

Üretici ne yazık ki tek seferde sınırsız gold üyelik yapmamaktadır. Fakat günde bir hesaba gold üyelik tanımlayabilirsiniz. Sunucunun yoğun olduğu saatlerde gönderim yapmayabileceği için eğer gönderim gerçekleşmezse yine aynı şekilde bir gün sonra tekrar gönderim işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

DOĞRULAMA ADIMLARI

Tinder Gold Hesap Hilesi Nasıl Çalışır?

1- Gönderim yapacağınız aboneliğin süresini seçin, gönder butonuna tıklayın.

2- Gönderim yapacağımız hesabın telefon numarasını girin ve giriş yöntemini seçin, sonrasında devam butonuna tıklayın.

3- Doğrulama Adımlarını EKSİKSİZ bir şekilde tamamlayın.

UYARI: Doğrulama adımları IP adresi üzerinden kontrol edilmektedir, adımları eksik yada yanlış şekilde yaparsanız gönderim başarısız olacaktır.

Doğrulama Adımları Nasıl Tamamlanır?

YOUTUBE ABONE OLMA ADIMI

1- Youtube hesabınıza giriş yapmadıysanız giriş yapın.

2- Giriş yaptıktan sonra yukarıdaki YouTube ikonuna tıkayarak kanala abone olun.

INSTAGRAM TAKİP ADIMI

1- Instagram hesabınıza giriş yapmadıysanız giriş yapın.

2- Giriş yaptıktan sonra Instagram ikonuna tıklayarak Instagram sayfasını takip edin.

SİTEYE GİRİŞ VE REKLAM ONAYI ADIMI

Google ikonuna tıklayarak karşınıza çıkan ilk siteye giriş yapın. Siteye giriş yaptıktan sonra hilenin giriş yaptığınızı anlayabilmesi için sitede en az 2 dakika bekleyin ve konular arasında gezinin. Ardından gezinme tamamandıktan sonra reklam onayını tamamlayın. Reklam sayfasında da 15-20 saniye gezindikten sonra doğrulama tamamlanmış oluyor.

VİDEOLU ANLATIM


© 2021 • Mobil Hilem • Ücretsiz Hileli Uygulama Geliştirme Platformu • iOS & Android