Spotify Premium Hesap Hilesi

Gönderim Durumu: Aktif


Toplam Gönderilmiş Hesap Sayısı: +6.4k

UYARI : Her maile günde maximum 1 gönderim yapılır. Gönderim durumu aktif olduğu halde gönderim gerçekleşmiyorsa bir gün sonra doğrulama adımlarını yerine getirerek tekrar deneyin.

-

ABONELİK SÜRESİ:

3
Maximum
25% 
+
Bekleniyor...
recaptcha verification

1- Youtube Kanalına Abone Ol

2- Instagram Hesabını Takip Et

3- Siteye Giriş ve Reklam Onayını Tamamla

Mail Adresi:
Paket Türü:
Abonelik Süresi:

0
Toplam Gönderilen Hesap Sayısı:

+999
1% 

Spotify Premium Hesap Hilesi Nedir?

Tüm müzik severlerin bildiği üzere son yılların en popüler çevrimiçi müzik ve podcast dinleme platformu olan Spotify Türkiye'de de yoğun ilgi görmekte. Fakat buradaki içeriklere reklamsız ulaşmak için para yatırıp aylık abonelik oluşturmanız gerekmekte. Peki sitemizin ücretsiz bir şekilde yazılımız sayesinde açtığımız hesapları sizin mail adresinize gönderdiğini söylesek? Kulağa inanılmaz geliyor evet ama Spotify Premium Hesap Hilesi ile artık bu mümkün. Spotify Premium Hesap Hileleri için sizinde bildiğiniz üzere çalışanına pek rastlamak mümkün değil diyebiliriz fakat sitemiz aranan kan olarak buna da çözüm bulmuştur. Mobil Hilem sitemiz Spotify üyelik açıklarından faydalanarak özel yazılımımızı geliştirmiştir. mobilhilem.net sitemiz sizden mail şifrenizi istemeden %100 güvenli ve ücretsiz bir şekilde mail adresinize hesap bilgilerinin gönderimini yapar.

Spotify Premium Hesap Hilesinde Ban Riski Var Mı?

Sitemizin en yukarısında gönderim durumu yazmaktadır. Gönderim durumu aktif gözüküyorken hiç bir ban riski olmamaktadır. Hesap gönderimini yaparken gönderim durumunu kontrol ederek üreticiyi çalıştırdığınız takdirde ban riskiyle karşılaşmazsınız. Kullanıcılarımız sorun yaşamasın diye hile, geliştirici ekibimiz tarafından yapılan otomasyon sayesinde her dakika güncellik kontrolünden geçerek güncelliğini korumaktadır. Kısaca Mobil Hilem sitemizde hiç bir ban riski yoktur. Bunun garantisini mobilhilem.net olarak kullanıcılarımıza veriyoruz.Spotify Premium Hesap Hilesi Sınırsız Hesap Açar Mı?

Üretici ne yazık ki tek seferde sınırsız gönderim yapmamaktadır. Fakat günde bir kez olmak şartıyla hesap açabilirsiniz. Sunucunun yoğun olduğu saatlerde gönderim yapmayabileceği için eğer gönderim gerçekleşmezse yine aynı şekilde bir gün sonra tekrar gönderim işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

DOĞRULAMA ADIMLARI

Spotify Premium Hesap Hilesi Nasıl Çalışır?

1- Gönderim yapacağınız aboneliğin süresini seçin, gönder butonuna tıklayın.

2- Gönderim yapacağımız hesabın mail adresini girin ve hesap türünü seçin, sonrasında devam butonuna tıklayın.

3- Doğrulama Adımlarını EKSİKSİZ bir şekilde tamamlayın.

UYARI: Doğrulama adımları IP adresi üzerinden kontrol edilmektedir, adımları eksik yada yanlış şekilde yaparsanız gönderim başarısız olacaktır.

Doğrulama Adımları Nasıl Tamamlanır?

YOUTUBE ABONE OLMA ADIMI

1- Youtube hesabınıza giriş yapmadıysanız giriş yapın.

2- Giriş yaptıktan sonra yukarıdaki YouTube ikonuna tıkayarak kanala abone olun.

INSTAGRAM TAKİP ADIMI

1- Instagram hesabınıza giriş yapmadıysanız giriş yapın.

2- Giriş yaptıktan sonra Instagram ikonuna tıklayarak Instagram sayfasını takip edin.

SİTEYE GİRİŞ VE REKLAM ONAYI ADIMI

Google ikonuna tıklayarak karşınıza çıkan ilk siteye giriş yapın. Siteye giriş yaptıktan sonra hilenin giriş yaptığınızı anlayabilmesi için sitede en az 2 dakika bekleyin ve konular arasında gezinin. Ardından gezinme tamamandıktan sonra reklam onayını tamamlayın. Reklam sayfasında da 15-20 saniye gezindikten sonra doğrulama tamamlanmış oluyor.

VİDEOLU ANLATIM


© 2021 • Mobil Hilem • Ücretsiz Hileli Uygulama Geliştirme Platformu • iOS & Android