Pepsi Kod Üretici

Gönderim Durumu: Aktif


Toplam Gönderilmiş Kod Sayısı: +64.3k

UYARI : Her maile günde maximum 3 gönderim yapılır. Gönderim durumu aktif olduğu halde gönderim gerçekleşmiyorsa bir gün sonra doğrulama adımlarını yerine getirerek tekrar deneyin.

-

KOD MİKTARI:

2
Maximum
20% 
+
Bekleniyor...
recaptcha verification

1- Youtube Kanalına Abone Ol

2- Instagram Hesabını Takip Et

3- Siteye Giriş ve Reklam Onayını Tamamla

Mail Adresi:
Kullanılacak Kampanyanın Türü:
Kod Miktarı:

0
Toplam Gönderilen Kod Sayısı:

+9999
1% 

Pepsi Kod Üretici Nedir?

Tüm oyun severlerin bildiği üzere Pepsi son 10 yılın en büyük kampanyasını başlattı. Çoğu çevrim içi oyunda nakit çekerek kazanılan paraları kapak arkasındaki kodlarıyla dağıtmaya başladı. Türkiye'de de haliyle çok fazla oyuncu bulunduğu için çok yoğun ilgi görmekte. Fakat bu kodlara ulaşmak içinde Pepsi içeceklerinden birini almamız gerekiyor. Maalesef ki her zamanda bu içecekleri alamıyoruz alsak bile oyunlarda bizler için bu kodlar yeterli gelmiyor. Peki sitemiz yaptığımız yazılım sayesinde hesap üretip bu hesapları da ücretsiz bir şekilde sizlerin mail adresinize gönderdiğini söylesek? Kulağa inanılmaz geliyor evet ama Pepsi Kod Üretici ile artık bu mümkün. Pepsi Kod Üreticiler için sizinde bildiğiniz üzere çalışanına pek rastlamak mümkün değil diyebiliriz fakat sitemiz aranan kan olarak buna da çözüm bulmuştur. Mobil Hilem sitemiz Pepsi Sunucularının açıklarından faydalanarak bu hesap üretici yazılımı geliştirmiştir. mobilhilem.net sitemiz sizden mail şifrenizi istemeden %100 güvenli ve ücretsiz bir şekilde mail adresinize kodların gönderimini yapar.

Pepsi Kod Üreticisinde Ban Riski Var Mı?

Sitemizin en yukarısında gönderim durumu yazmaktadır. Gönderim durumu aktif gözüküyorken hiç bir ban riski olmamaktadır. Kod gönderimini yaparken gönderim durumunu kontrol ederek üreticiyi çalıştırdığınız takdirde ban riskiyle karşılaşmazsınız. Kullanıcılarımız sorun yaşamasın diye hile, geliştirici ekibimiz tarafından yapılan otomasyon sayesinde her dakika güncellik kontrolünden geçerek güncelliğini korumaktadır. Kısaca Mobil Hilem sitemizde hiç bir ban riski yoktur. Bunun garantisini mobilhilem.net olarak kullanıcılarımıza veriyoruz.Pepsi Kod Üretici Sınırsız Kod Üretir Mi?

Üretici ne yazık ki tek seferde sınırsız gönderim yapmamaktadır. Fakat günde üç kez olmak şartıyla günlük belirli aralıklarla kodları alabilirsiniz. Sunucunun yoğun olduğu saatlerde gönderim yapmayabileceği için eğer gönderim gerçekleşmezse yine aynı şekilde bir gün sonra tekrar gönderim işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

DOĞRULAMA ADIMLARI

Pepsi Kod Üretici Nasıl Çalışır?

1- Gönderim durumunu kontrol ederek aktif ise kod miktarını seçerek gönder butonuna tıklayın.

2- Gönderim yapacağımız mail adresini ve kullanacağınız kampanya türünü seçin.

3- Doğrulama Adımlarını EKSİKSİZ bir şekilde tamamlayın.

UYARI: Doğrulama adımları IP adresi üzerinden kontrol edilmektedir, adımları eksik yada yanlış şekilde yaparsanız gönderim başarısız olacaktır.

Doğrulama Adımları Nasıl Tamamlanır?

YOUTUBE ABONE OLMA ADIMI

1- Youtube hesabınıza giriş yapmadıysanız giriş yapın.

2- Giriş yaptıktan sonra yukarıdaki YouTube ikonuna tıkayarak kanala abone olun.

INSTAGRAM TAKİP ADIMI

1- Instagram hesabınıza giriş yapmadıysanız giriş yapın.

2- Giriş yaptıktan sonra Instagram ikonuna tıklayarak Instagram sayfasını takip edin.

SİTEYE GİRİŞ VE REKLAM ONAYI ADIMI

Google ikonuna tıklayarak karşınıza çıkan ilk siteye giriş yapın. Siteye giriş yaptıktan sonra hilenin giriş yaptığınızı anlayabilmesi için sitede en az 2 dakika bekleyin ve konular arasında gezinin. Ardından gezinme tamamandıktan sonra reklam onayını tamamlayın. Reklam sayfasında da 15-20 saniye gezindikten sonra doğrulama tamamlanmış oluyor.

VİDEOLU ANLATIM


© 2021 • Mobil Hilem • Ücretsiz Hileli Uygulama Geliştirme Platformu • iOS & Android