Minecraft Premium Hesap Üretici

Gönderim Durumu: Aktif


Toplam Gönderilmiş Hesap Sayısı: +19.3k

UYARI : Her maile günde maximum 1 gönderim yapılır. Gönderim durumu aktif olduğu halde gönderim gerçekleşmiyorsa bir gün sonra doğrulama adımlarını yerine getirerek tekrar deneyin.

Bekleniyor...
recaptcha verification

1- Youtube Kanalına Abone Ol

2- Instagram Hesabını Takip Et

3- Siteye Giriş ve Reklam Onayını Tamamla

Mail Adresi:
Hesap Türü:
Yasaklı Olduğu Sunucular:

Yasaklı sunucu bulunamadı.
Toplam Gönderilen Hesap Sayısı:

+9999
1% 

Minecraft Premium Hesap Üretici Nedir?

Tüm oyun severlerin bildiği üzere geçtiğimiz 10 yılın en popüler çevrimiçi survival oyunu Minecraft, Türkiye'de de haliyle çok yoğun ilgi görmekte. Fakat oyunun tam sürümü ne yazık ki paralı çoğu sunucuya girmek için hatta tek başına oynarken bazı blok ve nesnelere ulaşmak için para yatırıp premium üyelik oluşturmanız gerekmekte. Peki sitemiz yazılımımız sayesinde açtığımız premium hesapları ücretsiz bir şekilde mail adresinize gönderdiğini söylesek? Kulağa inanılmaz geliyor evet ama Minecraft Premium Hesap Üretici ile artık bu mümkün. Minecraft Premium Hesap Üreticiler için sizinde bildiğiniz üzere çalışanına pek rastlamak mümkün değil diyebiliriz fakat sitemiz aranan kan olarak buna da çözüm bulmuştur. Mobil Hilem sitemiz Minecraft üyelik açıklarından faydalanarak bu hesap üretici yazılımı geliştirmiştir. mobilhilem.net sitemiz sizden mail şifrenizi istemeden %100 güvenli ve ücretsiz bir şekilde mail adresinize hesap bilgilerinin gönderimini yapar.

Minecraft Premium Hesap Üreticisinde Ban Riski Var Mı?

Sitemizin en yukarısında gönderim durumu yazmaktadır. Gönderim durumu aktif gözüküyorken hiç bir ban riski olmamaktadır. Hesap gönderimini yaparken gönderim durumunu kontrol ederek üreticiyi çalıştırdığınız takdirde ban riskiyle karşılaşmazsınız. Kullanıcılarımız sorun yaşamasın diye hile, geliştirici ekibimiz tarafından yapılan otomasyon sayesinde her dakika güncellik kontrolünden geçerek güncelliğini korumaktadır. Kısaca Mobil Hilem sitemizde hiç bir ban riski yoktur. Bunun garantisini mobilhilem.net olarak kullanıcılarımıza veriyoruz.Minecraft Premium Hesap Üretici Sınırsız Hesap Açar Mı?

Üretici ne yazık ki tek seferde sınırsız gönderim yapmamaktadır. Fakat günde bir kez olmak şartıyla günlük bir hesap açabilirsiniz. Sunucunun yoğun olduğu saatlerde gönderim yapmayabileceği için eğer gönderim gerçekleşmezse yine aynı şekilde bir gün sonra tekrar gönderim işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

DOĞRULAMA ADIMLARI

Minecraft Premium Hesap Üretici Nasıl Çalışır?

1- Gönderim durumunu kontrol ederek aktif ise gönder butonuna tıklayın.

2- Gönderim yapacağımız mail adresini girin ve almak istediğiniz hesap türünü seçin.

3- Doğrulama Adımlarını EKSİKSİZ bir şekilde tamamlayın.

UYARI: Doğrulama adımları IP adresi üzerinden kontrol edilmektedir, adımları eksik yada yanlış şekilde yaparsanız gönderim başarısız olacaktır.

Doğrulama Adımları Nasıl Tamamlanır?

YOUTUBE ABONE OLMA ADIMI

1- Youtube hesabınıza giriş yapmadıysanız giriş yapın.

2- Giriş yaptıktan sonra yukarıdaki YouTube ikonuna tıkayarak kanala abone olun.

INSTAGRAM TAKİP ADIMI

1- Instagram hesabınıza giriş yapmadıysanız giriş yapın.

2- Giriş yaptıktan sonra Instagram ikonuna tıklayarak Instagram sayfasını takip edin.

SİTEYE GİRİŞ VE REKLAM ONAYI ADIMI

Google ikonuna tıklayarak karşınıza çıkan ilk siteye giriş yapın. Siteye giriş yaptıktan sonra hilenin giriş yaptığınızı anlayabilmesi için sitede en az 2 dakika bekleyin ve konular arasında gezinin. Ardından gezinme tamamandıktan sonra reklam onayını tamamlayın. Reklam sayfasında da 15-20 saniye gezindikten sonra doğrulama tamamlanmış oluyor.

VİDEOLU ANLATIM


© 2021 • Mobil Hilem • Ücretsiz Hileli Uygulama Geliştirme Platformu • iOS & Android