Connected2.me Anlık Hilesi

Gönderim Durumu: Aktif


Toplam Gönderilmiş Mail Sayısı: +2.8k

UYARI : Her mail adresine 1 gönderim yapılır. Gönderim durumu aktif olduğu halde gönderim gerçekleşmiyorsa bir gün sonra doğrulama adımlarını yerine getirerek tekrar deneyin. Spam kutunuzu kontrol etmeyi unutmayınız!

Bekleniyor...
recaptcha verification

1- Youtube Kanalına Abone Ol

2- Instagram Hesabını Takip Et

3- Siteye Giriş ve Reklam Onayını Tamamla

Mail Adresi:
Giriş Yöntemi:
Hile Durumu:

Aktif!
Toplam Gönderilen Mail Sayısı:

+999
1% 

Connected2.me Anlık Hilesi Nedir?

C2 anonim sohbet uygulaması, son dönemlerin en çok kullanılan ve en çok dikkatlerini üstüne toplayan arkadaşlık uygulamaları arasında yer alıyor. Dünyanın her yerinden yeni arkadaşlıklar kurmak isteyenler Connected2.me sohbet uygulamasını kullanıyorlar. Böyle olunca C2, Türkiye'de de yoğun ilgi görmekte. Fakat herkesin bildiği üzere bu uygulamada galeriden seçilen yada anlık atılan fotoğraflar ayırt edilebiliyor. Peki sitemizin ücretsiz bir şekilde sizin mail adresinize kendi yazılımımız olan anlık atma hilesini gönderdiğini söylesek? Kulağa inanılmaz geliyor evet ama Connected2.me Anlık Hilesi ile artık bu mümkün. Connected2.me Anlık Hileleri için sizinde bildiğiniz üzere çalışanına pek rastlamak mümkün değil diyebiliriz fakat sitemiz aranan kan olarak buna da çözüm bulmuştur. Mobil Hilem sitemiz C2 yazılım açıklarından faydalanarak bu özel yazılımımı geliştirmiştir. mobilhilem.net sitemiz sizden mail şifrenizi istemeden %100 güvenli ve ücretsiz bir şekilde mail adresinize yazılım gönderimini yapar.

Connected2.me Anlık Hilesinde Ban Riski Var Mı?

Sitemizin en yukarısında gönderim durumu yazmaktadır. Gönderim durumu aktif gözüküyorken hiç bir ban riski olmamaktadır. Apk gönderimini yaparken gönderim durumunu kontrol ederek hileyi çalıştırdığınız takdirde ban riskiyle karşılaşmazsınız. Kullanıcılarımız sorun yaşamasın diye hile, geliştirici ekibimiz tarafından yapılan otomasyon sayesinde her dakika güncellik kontrolünden geçerek güncelliğini korumaktadır. Kısaca Mobil Hilem sitemizde hiç bir ban riski yoktur. Bunun garantisini mobilhilem.net olarak kullanıcılarımıza veriyoruz.Connected2.me Anlık Hilesini Birden Fazla Maile Gönderebilir Miyiz?

Yazılım ne yazık ki tek seferde sınırsız gönderim yapmamaktadır. Fakat günde 2 kez olmak şartıyla günlük bir adrese gönderebilirsiniz. Sunucunun yoğun olduğu saatlerde gönderim yapmayabileceği için eğer gönderim gerçekleşmezse yine aynı şekilde bir gün sonra tekrar gönderim işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

DOĞRULAMA ADIMLARI

Connected2.me Anlık Hilesi Nasıl Çalışır?

1- Gönderim durumunu kontrol ederek aktif ise gönder butonuna tıklayın.

2- Gönderim yapacağımız hesabın mail adresini girin ve giriş yöntemini seçin, sonrasında devam butonuna tıklayın.

3- Doğrulama Adımlarını EKSİKSİZ bir şekilde tamamlayın.

UYARI: Doğrulama adımları IP adresi üzerinden kontrol edilmektedir, adımları eksik yada yanlış şekilde yaparsanız gönderim başarısız olacaktır.

Doğrulama Adımları Nasıl Tamamlanır?

YOUTUBE ABONE OLMA ADIMI

1- Youtube hesabınıza giriş yapmadıysanız giriş yapın.

2- Giriş yaptıktan sonra yukarıdaki YouTube ikonuna tıkayarak kanala abone olun.

INSTAGRAM TAKİP ADIMI

1- Instagram hesabınıza giriş yapmadıysanız giriş yapın.

2- Giriş yaptıktan sonra Instagram ikonuna tıklayarak Instagram sayfasını takip edin.

SİTEYE GİRİŞ VE REKLAM ONAYI ADIMI

Google ikonuna tıklayarak karşınıza çıkan ilk siteye giriş yapın. Siteye giriş yaptıktan sonra hilenin giriş yaptığınızı anlayabilmesi için sitede en az 2 dakika bekleyin ve konular arasında gezinin. Ardından gezinme tamamandıktan sonra reklam onayını tamamlayın. Reklam sayfasında da 15-20 saniye gezindikten sonra doğrulama tamamlanmış oluyor.

VİDEOLU ANLATIM


© 2021 • Mobil Hilem • Ücretsiz Hileli Uygulama Geliştirme Platformu • iOS & Android