Basketbol Arena Altın ve Elmas Hilesi

Hile Durumu: Aktif


Toplam Kullanıcı Sayısı: +2.9k

UYARI : Her hesaba günde maximum 1 gönderim yapılır. Hile durumu aktif olduğu halde gönderim gerçekleşmiyorsa bir gün sonra doğrulama adımlarını yerine getirerek tekrar deneyin.

-

ALTIN

200000
Maximum
20% 
+
-

ELMAS

200
Maximum
20% 
+
Bekleniyor...
recaptcha verification

1- Youtube Kanalına Abone Ol

2- Instagram Hesabını Takip Et

3- Siteye Giriş ve Reklam Onayını Tamamla

Kullanıcı Adı:
Giriş Yöntemi:
ALTIN:

0
ELMAS:

0
1% 

Basketbol Arena Altın ve Elmas Hilesi Nedir?

Tüm Basketbol Arena severlerin bildiği üzere oyunda birbirinden güzel karakterlere, aksesuarlara, oyuniçi özelliklere sahip olmak için oyuna para yatırmanız gerekmekte. Peki sitemiz sayesinde ücretsiz bir şekilde hesabınıza binlerce bedava altın ve elmas yükleyebileceğinizi söylesek? Kulağa inanılmaz geliyor evet ama Basketbol Arena Altın ve Elmas Hilesi ile artık bu mümkün. Basketbol Arena Hileleri için sizinde bildiğiniz üzere çalışanına pek rastlamak mümkün değil diyebiliriz fakat sitemiz aranan kan olarak buna da çözüm bulmuştur. Mobil Hilem sitemiz Basketbol Arena açıklarından faydalanarak özel yazılım olarak hazırladığı, oyun içinde çalışan altın ve elmas hilesini geliştirmiştir. mobilhilem.net sitemiz sizden hesabınızın şifresini istemeden %100 güvenli ve ücretsiz bir şekilde kullanıcı adıyla altın ve elmas gönderimini yapar.

Basketbol Arena Altın ve Elmas Hilesinde Ban Riski Var Mı?

Sitemizin en yukarısında hilenin durumu yazmaktadır. Hile durumu aktif gözüküyorken hiç bir ban riski olmamaktadır. Altın ve Elmas hilesini yaparken hile durumunu kontrol ederek hileyi yaptığınız taktirde ban riskiyle karşılaşmazsınız. Kullanıcılarımız sorun yaşamasın diye hile, geliştirici ekibimiz tarafından yapılan otomasyon sayesinde her dakika güncellik kontrolünden geçerek güncelliğini korumaktadır. Kısaca Mobil Hilem sitemizde hiç bir ban riski yoktur. Bunun garantisini mobilhilem.net olarak kullanıcılarımıza veriyoruz.Basketbol Arena Altın ve Elmas Hilesi Sınırsız Gönderim Yapar Mı?

Hilemiz ne yazık ki tek seferde sınırsız gönderim yapmamaktadır. Fakat günde bir kez olmak şartıyla günlük belli bir miktar gönderim yapabilirsiniz. Sunucunun yoğun olduğu saatlerde gönderim yapmayabileceği için eğer gönderim gerçekleşmezse yine aynı şekilde bir gün sonra tekrar altın ve elmas gönderim işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

DOĞRULAMA ADIMLARI

Basketbol Arena Altın ve Elmas Hilesi Nasıl Çalışır?

1- Gönderim yapacağınız altın ve elmas miktarını seçin, gönder butonuna tıklayın.

2- Gönderim yapacağınız hesabın kullanıcı adını girin ve giriş yaptığınız platformu seçin.

3- Doğrulama Adımlarını EKSİKSİZ bir şekilde tamamlayın.

UYARI: Doğrulama adımları IP adresi üzerinden kontrol edilmektedir, adımları eksik yada yanlış şekilde yaparsanız gönderim başarısız olacaktır.

Doğrulama Adımları Nasıl Tamamlanır?

YOUTUBE ABONE OLMA ADIMI

1- Youtube hesabınıza giriş yapmadıysanız giriş yapın.

2- Giriş yaptıktan sonra yukarıdaki YouTube ikonuna tıkayarak kanala abone olun.

INSTAGRAM TAKİP ADIMI

1- Instagram hesabınıza giriş yapmadıysanız giriş yapın.

2- Giriş yaptıktan sonra Instagram ikonuna tıklayarak Instagram sayfasını takip edin.

SİTEYE GİRİŞ VE REKLAM ONAYI ADIMI

Google ikonuna tıklayarak karşınıza çıkan ilk siteye giriş yapın. Siteye giriş yaptıktan sonra hilenin giriş yaptığınızı anlayabilmesi için sitede en az 2 dakika bekleyin ve konular arasında gezinin. Ardından gezinme tamamandıktan sonra reklam onayını tamamlayın. Reklam sayfasında da 15-20 saniye gezindikten sonra doğrulama tamamlanmış oluyor.

VİDEOLU ANLATIM


© 2021 • Mobil Hilem • Ücretsiz Hileli Uygulama Geliştirme Platformu • iOS & Android