Azar Elmas Hilesi

Hile Durumu: Aktif


Toplam Gönderilmiş Hesap Sayısı: +8.1k

UYARI : Her kullanıcıya günde maximum 2 gönderim yapılır. Gönderim durumu aktif olduğu halde gönderim gerçekleşmiyorsa bir gün sonra doğrulama adımlarını yerine getirerek tekrar deneyin.

-

ELMAS:

2500
Maximum
25% 
+
Bekleniyor...
recaptcha verification

1- Youtube Kanalına Abone Ol

2- Instagram Hesabını Takip Et

3- Siteye Giriş ve Reklam Onayını Tamamla

Kullanıcı Adı:
Giriş Yöntemi:
Elmas Miktarı:

0
Toplam Gönderilen Hesap Sayısı:

+999
1% 

Azar Elmas Hilesi Nedir?

Azar görüntülü sohbet uygulaması, son dönemlerin en çok kullanılan ve en çok dikkatleri üstüne toplayan arkadaşlık uygulamaları arasında yer alıyor. Dünyanın her yerinden yeni arkadaşlıklar kurmak isteyenler Azar Görüntülü sohbet uygulamasını kullanıyorlar. Böyle olunca Azar, Türkiye'de de yoğun ilgi görmekte. Fakat herkesin bildiği üzere bu uygulamada daha kaliteli eşleşmeler yapmak için uygulama içi elmas satın almak gerekmekte. Peki sitemizin yaptığımız yazılım sayesinde ücretsiz bir şekilde sizin hesabınıza elmas gönderdiğini söylesek? Kulağa inanılmaz geliyor evet ama Azar Elmas Hilesi ile artık bu mümkün. Azar hileleri için sizinde bildiğiniz üzere çalışanına pek rastlamak mümkün değil diyebiliriz fakat sitemiz aranan kan olarak buna da çözüm bulmuştur. Mobil Hilem sitemiz Azar ödeme açıklarından faydalanarak bu özel yazılımı geliştirmiştir. mobilhilem.net sitemiz sizden mail şifrenizi istemeden %100 güvenli ve ücretsiz bir şekilde hesabınıza elmas gönderimini yapar.

Azar Elmas Hilesinde Ban Riski Var Mı?

Sitemizin en yukarısında hile durumu yazmaktadır. Hile durumu aktif gözüküyorken hiç bir ban riski bulunmamaktadır. Elmas gönderimini yaparken hile durumunu kontrol ederek üreticiyi çalıştırdığınız takdirde ban riskiyle karşılaşmazsınız. Kullanıcılarımız sorun yaşamasın diye hile, geliştirici ekibimiz tarafından yapılan otomasyon sayesinde her dakika güncellik kontrolünden geçerek güncelliğini korumaktadır. Kısaca Mobil Hilem sitemizde hiç bir ban riski yoktur. Bunun garantisini mobilhilem.net olarak kullanıcılarımıza veriyoruz.Azar Elmas Hilesi Sınırsız Hesap Açar Mı?

Yazılım ne yazık ki tek seferde sınırsız gönderim yapmamaktadır. Fakat günde 2 seferi geçmeyecek şekilde günlük gönderim yapabilirsiniz. Sunucunun yoğun olduğu saatlerde gönderim yapmayabileceği için eğer gönderim gerçekleşmezse yine aynı şekilde bir gün sonra tekrar gönderim işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

DOĞRULAMA ADIMLARI

Azar Elmas Hilesi Nasıl Çalışır?

1- Gönderim yapacağınız elmas miktarını seçin, gönder butonuna tıklayın.

2- Gönderim yapacağınız hesabın kullanıcı adını girin ve giriş yaptığınız platformu seçin.

3- Doğrulama Adımlarını EKSİKSİZ bir şekilde tamamlayın.

UYARI: Doğrulama adımları IP adresi üzerinden kontrol edilmektedir, adımları eksik yada yanlış şekilde yaparsanız gönderim başarısız olacaktır.

Doğrulama Adımları Nasıl Tamamlanır?

YOUTUBE ABONE OLMA ADIMI

1- Youtube hesabınıza giriş yapmadıysanız giriş yapın.

2- Giriş yaptıktan sonra yukarıdaki YouTube ikonuna tıkayarak kanala abone olun.

INSTAGRAM TAKİP ADIMI

1- Instagram hesabınıza giriş yapmadıysanız giriş yapın.

2- Giriş yaptıktan sonra Instagram ikonuna tıklayarak Instagram sayfasını takip edin.

SİTEYE GİRİŞ VE REKLAM ONAYI ADIMI

Google ikonuna tıklayarak karşınıza çıkan ilk siteye giriş yapın. Siteye giriş yaptıktan sonra hilenin giriş yaptığınızı anlayabilmesi için sitede en az 2 dakika bekleyin ve konular arasında gezinin. Ardından gezinme tamamandıktan sonra reklam onayını tamamlayın. Reklam sayfasında da 15-20 saniye gezindikten sonra doğrulama tamamlanmış oluyor.

VİDEOLU ANLATIM


© 2021 • Mobil Hilem • Ücretsiz Hileli Uygulama Geliştirme Platformu • iOS & Android